Preskočiť na obsah
Gabriel Varjú

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Gabriel Varjú

Služby poskytované v lesníctve

Obec
Čierna Voda
Od roku
2004
IČO
41 214 889

Gabriel Varjú

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
925 06 Čierna Voda
Na trhu od
5. apríla 2004
IČO
41 214 889
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Podnikanie v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Gabriel Varjú

Gabriel Varjú – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Čierna Voda. Podniká od 5. apríla 2004.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve, pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva a montáž a demontáž lešenia a pracovných plošín.

Základné údaje

Obchodné meno
Gabriel Varjú
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 214 889
Dátum vzniku
5. apríla 2004
Miesto podnikania
925 06 Čierna Voda
Živnostenský register
Okresný úrad Galanta, vložka č. 220-20665
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Gabriel Varjú zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Montáž a demontáž lešenia a pracovných plošín

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Gabriel Varjú?

Miesto podnikania je v obci 925 06 Čierna Voda.

Čím sa Gabriel Varjú zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; montáž a demontáž lešenia a pracovných plošín; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla.

Aké je IČO – Gabriel Varjú?

IČO je 41 214 889.

Odkedy podniká Gabriel Varjú?

Podnikanie začalo 5. apríla 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Gabriel Varjú podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese gabriel-varju.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.